Programm


"Ördög bújt a vonóba"

"Ördög bújt a vonóba"

2011. október 14-én 15 órakor "Ördög bújt a vonóba".
Vidám Nóta műsor az idősek tiszteletére.

Fővédnök: Dr. Molnár Szabolcs Újpest alpolgármestere.
Társszervező: Újpesti Roma Kisebbségi Önkormányzat (Csóka János elnök).

 mehr

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: 2011. Oktober 14. Freitag, 15:00

Fellépő művészek:
Erdős Melinda: Bartók-Pásztory díjas művész
Farkas Rozika
Gyöngyösi Kiss Anna
Tiszai Nagy Ildikó
Simon Zsóka
Sipos Izolda
Barabás Sándor
Koltai László
Szabó Sándor
Bende Tibor
Nyári István - vers
Agárdi László - parodista, előadóművész

Közreműködik a "Romhányi Népdalkör".
Zenei kíséret: "Újpest" cigányzenekar Oláh Attila prímással.
(Koordinátoruk: Rigó Flórián)
Szerkesztő: Molnár István Gábor
Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!